Vaše firemní rezervy 1.část

Chcete podpořit Váš růst? Využijte rezerv, které máte. Pokud si myslíte, že rezervy nemáte, jste na omylu. Každá firma má rezervy, jen o nich neví a nebo je nedokáže využít. Oproti tomu společnost, která své rezervy využít dokáže, podpoří mnohé - obchod, ziskovost, konkurenceschopnost, efektivitu výroby či služeb, inovace a v neposlední řadě i optimalizace nákladů.

První firemní rezerva, na kterou se zaměřím, se skrývá u Vašich obchodních partnerů. Jedná se o jejich již vytvořené obchdní vazby a informace, kterými Vaši partneři disponují. Pokud máte s Vašimi partnery dobré vazby, můžete jejich kontakty využít. Tyto vazby hodně sousiví se sociálním kapitálem, který stále více nabývá na významu.

Víme, že pokud máte s Vašimi obchodními partnery kvalitní vazby, které jsou pro využití potenciálu partnerů důležité, není probém se dostat k potřebným informacím či kontaktům.

Tušíte, jak velký přínos byte tímto otevřením vrátek získali? A jaká by byla úspora nákladů? Ptám se zejména proto, že tyto infomace a vazby byste si nemuseli pracně a nákladně shánět sami.

Osobně vytvářím strategická partnerství, kde sociální kapitál a sdílení hrají klíčovou roli. Nedávno jsme pomohli našemu klienotvi zajistit obchodního partnera, díky kterému má náš klient k dispozici 900 nových kleitnů. Již tušíte, jakými rezervami disponujete, když máte okolo sebe desítky či stovky klientů? A tušíte, jaké tyto rezervy pro Vás mohou mít hodnotu?

Rádi se s Vámi podělíme o další příklady z naší praxe

Chcete nezávazně zjistit, jak můžeme pomoci zrovna Vám?
Ozvěte se nám a domluvíme si konzultaci zdarma!

Miroslav Kohout / +420 602 563 950 / info@cbnetwork.cz / nebo vyplňte kontaktní formulář

Povinné pole Jméno a Příjmení.
Povinné pole Email.
Povinné pole Telefon.
Povinné pole Váš dotaz nebo požadavek.